Tablice interaktywne Promethean ActiveBoard

Tablice interaktywne ActiveBoard

Możliwości rozbudowy tablicy interaktywnej o dodatkowe funkcje pozwalają na rozwój Twojego środowiska pracy zgodnie z potrzebami.

Tablice interaktywne ActivBoard to stacjonarne urządzenia zaprojektowane dla nauczycieli przez nauczycieli. W przeciwieństwie do rozwiązań konstrukcyjnych stosowanych w innych urządzeniach tego typu, wbudowana w tablicę elektromagnetyczna siatka skutecznie chroni powierzchnię tablicy przed uszkodzeniami i szkodliwym wpływem niskich i wysokich temperatur.

Doskonałe, intuicyjne oprogramowanie dołączane do każdej tablicy ActivBoard pozwala każdemu na przeprowadzenie interaktywnej lekcji, prezentacji nawet bez jej wcześniejszego przygotowania, a szybki proces kalibracji sprawia, że tablica jest gotowa do pracy już w kilkanaście sekund po jej uruchomieniu.

 • Dzięki systemowi tablic interaktywnych firmy Promethean możesz:

  • Przenieść nauczanie na nowy poziom zaangażowania i interakcji, dzięki któremu bez problemu skupisz uwagę i wzbudzisz zainteresowanie uczniów.
  • Tworzyć żywe i pełne interakcji lekcje za pomocą oprogramowania ActivInspire, rozszerzyć o elementy współdziałania z uczniami prezentacje Microsoft® PowerPoint® lub używać dowolnego programu, który uruchomisz na komputerze współpracującym z tablicą interaktywną Promethean ActiveBoard, co zapewnia elastyczny i bogaty dobór metod nauczania.
  • Wspierać współpracę pomiędzy wieloma uczestnikami pracującymi nad tym samym zadaniem jednocześnie przy pomocy najnowszej rodziny tablic interaktywnych ActiveBoard, przy których może pracować aż do 4 uczniów w tym samym czasie.
 • uk_activboard_500_pro_008

Którą z tablic interaktywnych ActivBoard wybrać?

 • Niedroga tablica o podstawowych możliwościach

  Szukasz podstawowej tablicy interaktywnej do szkoły lub firmy o dużych możliwościach rozbudowy? Dobrym wyborem na początek są niedrogie tablice z rodziny ActiveBoard Touch DryErase. Tablice te posiadają wytrzymały interaktywny ekran pozwalający na precyzyjny dwupunktowy dotyk, a całą pracę na tablicy koordynujemy używając oprogramowania, w polskiej wersji językowej, ActivInspire.  ActivInspire, oprócz wszechstronnej obsługi tablicy, umożliwia również tworzenie bogatych w treści lekcji, które znakomicie zaangażują i zmotywują uczniów do nauki.
  Tablice ActivBoard Touch DryErase to znakomity wybór dla szkoły nie obciążający nadmiernie budżetu placówki i co najważniejsze produkt solidny, o bardzo niskiej awaryjności. Inżynierzy firmy Promethean wiedzą jak ważne jest w szkole bezproblemowe używanie narzędzi dydaktycznych, a nie czekanie na serwis.

  Multimedia dla dwóch użytkowników

  Tablice interaktywne z rodziny ActivBoard 300 Pro łączą bogactwo kolorów, ruchu i interaktywność ze zintegrowanym dźwiękiem oraz obsługą dwóch użytkowników jednocześnie. Pomogą ci ożywić i urozmaicić każdy prezentowany temat. A dzięki rozbudowanym funkcjom skupienie uwagi uczniów stanie się dużo łatwiejsze.

 • Do czterech użytkowników, przy użyciu interaktywnego pióra ActivPen lub dotyku

  ActivBoard 500 Pro, tablica interaktywna z możliwością obsługi multidotykiem lub piórem jednocześnie przez wielu użytkowników, wspomaga współpracę i pracę w zespole podczas procesu nauczania. Aż do czterech współpracujących przy tablicy uczniów, może w pełni i łatwo za pomocą dotyku przesuwać, skalować i obracać wyświetlane materiały. A użycie interaktywnego pióra ActivPen, pozwala. podobnie jak w przypadku prawdziwego długopisu, robić notatki, przypisy czy rozwiązywać zadania matematyczne.

Porównanie modeli tablic interaktywnych:

ActivBoard
500 Pro

ActivBoard
300 Pro

ActivBoard
Touch DryErase

Sposób montażu naścienny, naścienny z regulacją wysokości, na ramie naściennej, na mobilnej platformie naścienny, naścienny z regulacją wysokości, na ramie naściennej, na mobilnej platformie naścienny, naścienny z regulacją wysokości, na ramie naściennej, na mobilnej platformie
Dostępne rozmiary 78″, 87″, 95″ 78″, 87″, 95″ 78″, 88″
Tryb pracy Dual-User

w zalezności od oprogramowania i systemu operacyjnego

Typ interakcji
Wprowadzanie danych
dotyk i pióro elektroniczne ActivPen pióro elektroniczne ActivPen dotyk i pióro elektroniczne ActivPen
Wbudowany system dźwiękowy
Dostępny opcjonalny pakiet rozbudowujący ActivSound System
komunikacja bezprzewodowa Dostępny opcjonalny pakiet rozbudowujący Dostępny opcjonalny pakiet rozbudowujący
Dwa złącza USB
Dołączone oprogramowanie ActivInspire Edycja Professional lub Promethean ActivOffice; Aplikacje Promethean ActivInspire Edycja Professional lub Promethean ActivOffice ActivInspire Edycja Professional
System operacyjny Windows, Mac, Linux Windows, Mac, Linux Windows
Gwarancja 5 lat * 5 lat * 3 lata *

* gwarancja obejmująca taki okres wymaga bezpłatnej rejestracji produktu na stronie producenta.