Wizualizery i kamery ActiView

 • actiview-322-logo-web

  Podłącz i ciesz się możliwością interaktywnej pracy z każdym trójwymiarowym obiektem na tablicy interaktywnej ActivBoard.

  W interaktywnej klasie ActivClassroom obraz jest najważniejszym nośnikiem informacji. Każdy dokument, każdy obraz, zdjęcie, reprodukcję możesz teraz pokazad klasie i wraz z nią pracowad na każdym obrazie, który dostarczy wizualizer ActiView. Funkcje, które oferuje Ci wizualizer ActiView pozwolą Ci nawet na pracę na tablicy interaktywnej z użyciem prawdziwych preparatów mikroskopowych. Możesz wraz z klasą omawiad każdy szczegół obiektów dwu i trójwymiarowych, które staną się dla was dostępne podczas lekcji dzięki ActiView 322.

  • Informacje ogólne

   Możliwości

   Wybierz spośród wielu trybów pracy – zdjęcia, tekst, pokaz slajdów, skala szarości, mikroskop, film, zdjęcia w ciemności a potem zapisz 120 zdjęć w formacie JPEG w wbudowanej pamięci.

   Sterowanie

   Wizualizer ActiView pozwala użytkownikom na pełną kontrolę obrazu, robienie zdjęć seryjnych a nawet stworzenie pokazu slajdów.

   Uniwersalność

   Optyka użyta w wizualizerze ActiView pozwala na wykonanie dobrej jakości zdjęć dużych obiektów a nawet przestrzeni ich otaczających.

   Wygoda

   Tryby automatycznego doboru parametrów ekspozycji pozwalają na szybkie i optymalne ustawienia ostrości i jasności. Wizualizer ActiView udostępnia jednocześnie wiele różnych protokołów transmisji danych. Wysoka rozdzielczość SXGA (1280×1024) oraz wbudowane lampa doświetlająca pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazu w każdych warunkach.

   Łatwość obsługi

   Wizualizer ActiView pracuje w trybie plug and play co oznacza, iż użytkownik musi jedynie zainstalować dostarczone oprogramowanie i podłączyć urządzenie, pozostała konfiguracja zostanie wykonana automatycznie.

   Specyfikacja techniczna

   Rozdzielczość XGA (1024 x 768); SXGA (1280 x 1024), WXGA (1280 x 800)
   Szybkość odświeżania 20 fps
   Przybliżenie zoom optyczny: 6X, zoom cyfrowy: 6X
   Aktywna powierzchnia 350mm x 280MM (14in x 11in)
   Typ lampy Zimna katoda
   Żywotność lampy 20000 godzin
   Ilość źródeł światła 1
   Zasilacz Wbudowany 100-240V
   USB USB 2.0
   Maksymalna częstotliwość przelotowego sygnału VGA 60Hz przy rozdzielczości UXGA
   Funkcje automatyczne Dobór parametrów ekspozycji, balans bieli, tryb obrazu, dobór ostrości
   Pamięć wewnętrzna 120 zdjęć w formacie JPEG
   Zdjęcia Zapis zdjęć do wewnętrznej pamięci lub do pamięci komputera poprzez łącze USB w trybach sekwencyjnym oraz zatrzymanym
   Obracanie obrazu Możliwość pełnego obrotu każdego obrazu
   Pokaz slajdów Wbudowany system pokazu zdjęć zapisanych w wewnętrznej pamięci z możliwością użycia pięciu efektów przejścia pomiędzy kolejnymi slajdami
   Zabezpieczenia Tryb automatycznego usuwania zdjęć zapisanych w wewnętrznej pamięci, złącze Kensington
  • Pobierz specyfikację techniczną ActiView Typ pliku: PDF (63 kB)


   zobacz także: